BZD27C200PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C200PWHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZD27C200PWHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 200V 1W SOD123W
Fitxak: BZD27C200PWHRVG.pdf
  • Mezua
BZD27C200PWHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZD27C200PWHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ZENER 200V 1W SOD123W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 916269 pcs Datuen fitxa BZD27C200PWHRVG.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 200V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD123W
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123W
Beste izenak BZD27C200PWHRVG
BZD27C200PWHRVG-ND
BZD27C200PWHTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 750 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 200V 1W ±5% Surface Mount SOD123W Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 150V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZD27C20P R3G
BZD27C20P R3G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 20V 1W SUB SMA