1.5KE51CA R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE51CA R0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE51CA R0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201
Fitxak: 1.5KE51CA R0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
1.5KE51CA R0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE51CA R0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 218468 pcs Datuen fitxa 1.5KE51CA R0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43.6V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 70.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 48.5V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-201 Series 1.5KE
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1.5KE51CA R0G-ND
1.5KE51CA R0GTR
1.5KE51CA R0GTR-ND
1.5KE51CAR0GTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE51CA A0G
1.5KE51CA A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201
Stockean: 546754 pcs
Deskarga: 1.5KE51CA A0G.pdf
RFQ
1.5KE51CA-T
1.5KE51CA-T
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Stockean: 304570 pcs
Deskarga: 1.5KE51CA-T.pdf
RFQ
1.5KE51CA B0G
1.5KE51CA B0G
Deskarga: 1.5KE51CA B0G.pdf
1.5KE51CA-E3/54
1.5KE51CA-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 43.6V 70.1V 1.5KE
Deskarga: 1.5KE51CA-E3/54.pdf
1.5KE51C-E3/73
1.5KE51C-E3/73
deskribapena: TVS DIODE 41.3V 73.5V 1.5KE
Deskarga: 1.5KE51C-E3/73.pdf
1.5KE51CA-B
1.5KE51CA-B
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC AXIAL
Deskarga: 1.5KE51CA-B.pdf
1.5KE51CA-E3/73
1.5KE51CA-E3/73
Deskarga: 1.5KE51CA-E3/73.pdf
1.5KE51CA-E3/51
1.5KE51CA-E3/51
Deskarga: 1.5KE51CA-E3/51.pdf
1.5KE51C-B
1.5KE51C-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 43.6V 73.61V DO201
Deskarga: 1.5KE51C-B.pdf
1.5KE51C-E3/54
1.5KE51C-E3/54
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 41.3VWM 73.5VC 1.5KE
Deskarga: 1.5KE51C-E3/54.pdf
1.5KE51CA-B
1.5KE51CA-B
Deskarga: 1.5KE51CA-B.pdf
1.5KE51CA
1.5KE51CA