1.5KE400A R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE400A R0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE400A R0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 342V 548V DO201
Fitxak: 1.5KE400A R0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
1.5KE400A R0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE400A R0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 342V 548V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 242590 pcs Datuen fitxa 1.5KE400A R0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 342V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 548V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 380V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-201
Series 1.5KE Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak 1.5KE400A R0GTR
1.5KE400A R0GTR-ND
1.5KE400AR0GTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.8A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE400A
1.5KE400A
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 342V 706V DO201
Stockean: 161243 pcs
Deskarga: 1.5KE400A.pdf
RFQ
1.5KE400-E3/54
1.5KE400-E3/54
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 324VWM 574VC 1.5KE
Stockean: 6098 pcs
Deskarga: 1.5KE400-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE400-B
1.5KE400-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 342V 575.4V DO201
Deskarga: 1.5KE400-B.pdf
1.5KE400A-804E3/54
1.5KE400A-804E3/54
deskribapena: TVS DIODE 1500W 1.5KE
Deskarga: 1.5KE400A-804E3/54.pdf
1.5KE400A-E3/54
1.5KE400A-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 342V 548V 1.5KE
Deskarga: 1.5KE400A-E3/54.pdf
1.5KE400A-E3/51
1.5KE400A-E3/51
Deskarga: 1.5KE400A-E3/51.pdf
1.5KE400A
1.5KE400A
deskribapena: TVS DIODE 342V 548V DO201
Deskarga: 1.5KE400A.pdf
1.5KE400A-B
1.5KE400A-B
Deskarga: 1.5KE400A-B.pdf
1.5KE400-E3/73
1.5KE400-E3/73
deskribapena: TVS DIODE 324V 574V 1.5KE
Deskarga: 1.5KE400-E3/73.pdf
1.5KE400A-B
1.5KE400A-B
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: 1.5KE400A-B.pdf
1.5KE400A-803E3/54
1.5KE400A-803E3/54