1.5KE39CA R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE39CA R0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE39CA R0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201
Fitxak: 1.5KE39CA R0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
1.5KE39CA R0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE39CA R0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89409 pcs Datuen fitxa 1.5KE39CA R0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33.3V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 37.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-201 Series 1.5KE
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1.5KE39CA R0GCT
1.5KE39CA R0GCT-ND
1.5KE39CAR0GCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE39CA-T
1.5KE39CA-T
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201
Stockean: 291299 pcs
Deskarga: 1.5KE39CA-T.pdf
RFQ
1.5KE39CA
1.5KE39CA
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 33.3V 69.7V DO201
Stockean: 222967 pcs
Deskarga: 1.5KE39CA.pdf
RFQ
1.5KE39CA-B
1.5KE39CA-B
Deskarga: 1.5KE39CA-B.pdf
1.5KE39CA-E3/73
1.5KE39CA-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 33.3V 53.9V 1.5KE
Deskarga: 1.5KE39CA-E3/73.pdf
1.5KE39CA
1.5KE39CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: 1.5KE39CA.pdf
1.5KE39C-B
1.5KE39C-B
deskribapena: TVS DIODE 33.3V 56.6V DO201
Deskarga: 1.5KE39C-B.pdf
1.5KE39CA-E3/54
1.5KE39CA-E3/54
Deskarga: 1.5KE39CA-E3/54.pdf
1.5KE39CA-B
1.5KE39CA-B
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC AXIAL
Deskarga: 1.5KE39CA-B.pdf
1.5KE39CA B0G
1.5KE39CA B0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: 1.5KE39CA B0G.pdf
1.5KE39CA A0G
1.5KE39CA A0G
Deskarga: 1.5KE39CA A0G.pdf
1.5KE39CA-TP
1.5KE39CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201AE