1.5KE300A R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE300A R0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE300A R0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 256V 414V DO201
Fitxak: 1.5KE300A R0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
1.5KE300A R0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE300A R0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 256V 414V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258980 pcs Datuen fitxa 1.5KE300A R0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 256V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 414V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 285V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-201
Series 1.5KE Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak 1.5KE300A R0GTR
1.5KE300A R0GTR-ND
1.5KE300AR0GTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.8A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE300A-E3/73
1.5KE300A-E3/73
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 256VWM 414VC 1.5KE
Stockean: 215492 pcs
Deskarga: 1.5KE300A-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE300A-E3/54
1.5KE300A-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 256V 414V 1.5KE
Stockean: 77691 pcs
Deskarga: 1.5KE300A-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE300
1.5KE300
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 256V 434.7V DO201
Deskarga: 1.5KE300.pdf
1.5KE300A-B
1.5KE300A-B
deskribapena: TVS DIODE 256V 414V DO201
Deskarga: 1.5KE300A-B.pdf
1.5KE300A-B
1.5KE300A-B
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: 1.5KE300A-B.pdf
1.5KE300-B
1.5KE300-B
Deskarga: 1.5KE300-B.pdf
1.5KE300A-T
1.5KE300A-T
Deskarga: 1.5KE300A-T.pdf
1.5KE30-E3/54
1.5KE30-E3/54
deskribapena: TVS DIODE 24.3VWM 43.5VC 1.5KE
Deskarga: 1.5KE30-E3/54.pdf
1.5KE300A
1.5KE300A
Deskarga: 1.5KE300A.pdf
1.5KE300A
1.5KE300A
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 256V 529V DO201
Deskarga: 1.5KE300A.pdf
1.5KE30-B
1.5KE30-B
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 25.6VWM 43.47VC AXIAL
Deskarga: 1.5KE30-B.pdf
1.5KE300A-G
1.5KE300A-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology