PD-1240-CABLE
TRINAMIC Motion Control GmbHTRINAMIC Motion Control GmbH
PD-1240-CABLE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PD-1240-CABLE
Fabrikatzaileak / Marka: TRINAMIC Motion Control GmbH
Produktuaren Deskribapena CABLE LOOM FOR PD-1240
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PD-1240-CABLEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PD-1240-CABLE fabrikatzailea TRINAMIC Motion Control GmbH
deskribapena CABLE LOOM FOR PD-1240 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10899 pcs Datuen fitxa
Usage - zehaztapenak -
Series - Beste izenak 1460-1270
Deskribapen zehatza Cable Assembly Osagarri mota Cable Assembly
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PD-050500-MM0-TSA05
PD-050500-MM0-TSA05
fabrikatzaileak: Amphenol LTW
deskribapena: M12D CONN
Stockean: 4325 pcs
Deskarga:
RFQ
PD-050500-MM0-TSA02
PD-050500-MM0-TSA02
fabrikatzaileak: Amphenol LTW
deskribapena: M12D CONN
Stockean: 7766 pcs
Deskarga:
RFQ
PD-1270-CABLE
PD-1270-CABLE
fabrikatzaileak: TRINAMIC Motion Control GmbH
deskribapena: CABLE LOOM FOR PD42-X-1270
PD-050500-MM0-TSA10
PD-050500-MM0-TSA10
deskribapena: CABLE LOOM FOR PD42-X-1070
Deskarga: PD-1070-CABLE.pdf
PD-1608BG(09)
PD-1608BG(09)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN MALE 8POS GOLD SLDR DIP
Deskarga: PD-1608BG(09).pdf
PD-1608BA(09)
PD-1608BA(09)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN MALE 8POS SILVER SLDR DIP
Deskarga: PD-1608BA(09).pdf
deskribapena: CABLE LOOM FOR PD-1370
Deskarga: PD-1370-CABLE.pdf
PD-110B
PD-110B
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 24V 109W
Deskarga: PD-110B.pdf
deskribapena: CABLE LOOM FOR PD-1241
PD-110A
PD-110A
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 12V 103W