THN 15-4813WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 15-4813WI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THN 15-4813WI
Fabrikatzaileak / Marka: TRACO Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V
Fitxak: THN 15-4813WI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
THN 15-4813WIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THN 15-4813WI fabrikatzailea TRACO Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2079 pcs Datuen fitxa THN 15-4813WI.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1.6kV Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 75V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series THN 15WI Energia (Watts) 15W
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 1951-2299
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OVP, SCP
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 1A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
THN 15-4821
THN 15-4821
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Stockean: 2254 pcs
Deskarga: THN 15-4821.pdf
RFQ
THN 15-4815WIR
THN 15-4815WIR
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 15W
Stockean: 1863 pcs
Deskarga: THN 15-4815WIR.pdf
RFQ
THN 15-4813WIR
THN 15-4813WIR
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 15W