THN 15-2422WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 15-2422WI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THN 15-2422WI
Fabrikatzaileak / Marka: TRACO Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V
Fitxak: THN 15-2422WI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
THN 15-2422WIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THN 15-2422WI fabrikatzailea TRACO Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2283 pcs Datuen fitxa THN 15-2422WI.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 1.6kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series THN 15WI Energia (Watts) 15W
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 1951-2292
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OVP, SCP
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 625mA, 625mA eskaerak ITE (Commercial)