THD 12-2411WI
TRACO PowerTRACO Power
THD 12-2411WI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THD 12-2411WI
Fabrikatzaileak / Marka: TRACO Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5.1V
Fitxak: THD 12-2411WI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
THD 12-2411WIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THD 12-2411WI fabrikatzailea TRACO Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5.1V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2070 pcs Datuen fitxa THD 12-2411WI.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5.1V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series THD 12WI Energia (Watts) 12W
Pakete / kasua 24-DIP Module, 8 Leads Beste izenak 1951-2250
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 2.4A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.4A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
THD 12-2411
THD 12-2411
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5.1V
Stockean: 2303 pcs
Deskarga: THD 12-2411.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V
Stockean: 2785 pcs
Deskarga: THD 12-2422.pdf
RFQ
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 18W
THD 12-2422WI
THD 12-2422WI
Deskarga: THD 12-2422WI.pdf
Deskarga: THD 12-2412WI.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-5V 12W