TEN 40-2423WI
TRACO PowerTRACO Power
TEN 40-2423WI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TEN 40-2423WI
Fabrikatzaileak / Marka: TRACO Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V
Fitxak: TEN 40-2423WI.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 954 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
TEN 40-2423WIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TEN 40-2423WI fabrikatzailea TRACO Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 954 pcs Datuen fitxa TEN 40-2423WI.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.10" W x 0.40" H (50.8mm x 27.9mm x 10.2mm)
Series TEN 40WI Energia (Watts) 41W
Pakete / kasua 8-DIP Module Beste izenak 1951-1564
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.35A, 1.35A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.35A, 1.35A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TEN 40-2423WIR
TEN 40-2423WIR
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-15V
Stockean: 829 pcs
Deskarga: TEN 40-2423WIR.pdf
RFQ
TEN 40-2431
TEN 40-2431
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 12V -12V
Stockean: 1034 pcs
Deskarga: TEN 40-2431.pdf
RFQ
Stockean: 915 pcs
Deskarga: TEN 40-2423.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 15V -15V