ZWS150BAF-24/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS150BAF-24/R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZWS150BAF-24/R
Fabrikatzaileak / Marka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: 1.ZWS150BAF-24/R.pdf2.ZWS150BAF-24/R.pdf3.ZWS150BAF-24/R.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 782 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ZWS150BAF-24/Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZWS150BAF-24/R fabrikatzailea TDK-Lambda Americas, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 265 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Series ZWS150BAF Energia (Watts) 150W
Beste izenak ZWS150BAF-24R
ZWS150BAF24-R
ZWS150BAF24/R
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 265 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6.3A Homologazioak CE