JWS1505/RA
JWS1505/RA
fabrikatzaileak: TDK-Lambda Americas, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 226 pcs
Deskarga: JWS1505/RA.pdf
RFQ
JWS21RAA
JWS21RAA
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH ROCKER DPST 6A 125V