IQL48060A012V-0B3-R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
IQL48060A012V-0B3-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IQL48060A012V-0B3-R
Fabrikatzaileak / Marka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.2V
Fitxak: IQL48060A012V-0B3-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
72 pcs
  • Mezua
IQL48060A012V-0B3-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IQL48060A012V-0B3-R fabrikatzailea TDK-Lambda Americas, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 1.2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1379 pcs Datuen fitxa IQL48060A012V-0B3-R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 1.2V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 36V
Tentsioa - Input (Max) 75V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea Quarter Brick Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.52" H (57.9mm x 36.8mm x 13.2mm)
Series iQL Energia (Watts) 72W
Pakete / kasua Quarter Brick Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eraginkortasuna 83.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 60A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 60A