CSS28048
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
CSS28048 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSS28048
Fabrikatzaileak / Marka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 280W
Fitxak: CSS28048.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 635 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CSS28048ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSS28048 fabrikatzailea TDK-Lambda Americas, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 280W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 635 pcs Datuen fitxa CSS28048.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Series CSS280 Energia (Watts) 280W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Eraginkortasuna 91%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 4.375A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 4.375A