VLS2012ET-R47N-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS2012ET-R47N-CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLS2012ET-R47N-CA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 2A 49 MOHM SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
VLS2012ET-R47N-CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLS2012ET-R47N-CA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 2A 49 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 430554 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
estali Shielded Series VLS-E-CA
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 445-174127-2
VLS2012ET-R47N-CA-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 470nH Shielded Wirewound Inductor 2A 59 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 59 mOhm Max
Uneko balorazioa 2A Uneko - Saturazioa 2.05A