VLM10555T-R56M120-3
TDK CorporationTDK Corporation
VLM10555T-R56M120-3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLM10555T-R56M120-3
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 560NH 12A 2.5 MOHM SMD
Fitxak: VLM10555T-R56M120-3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
VLM10555T-R56M120-3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLM10555T-R56M120-3 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 560NH 12A 2.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52497 pcs Datuen fitxa VLM10555T-R56M120-3.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.417" L x 0.413" W (10.60mm x 10.50mm)
estali Shielded Series VLM
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 445-9523-2
VLM10555TR56M1203
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 560nH
Altuera - Eserita (Max) 0.220" (5.60mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 560nH Shielded Wirewound Inductor 12A 2.5 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 2.5 mOhm Max
Uneko balorazioa 12A Uneko - Saturazioa 34A