SPM5012T-R47M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
SPM5012T-R47M-LR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPM5012T-R47M-LR
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 5.4A 23.1 MOHM
Fitxak: SPM5012T-R47M-LR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
SPM5012T-R47M-LRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPM5012T-R47M-LR fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 5.4A 23.1 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137452 pcs Datuen fitxa SPM5012T-R47M-LR.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.213" L x 0.201" W (5.40mm x 5.10mm) estali Shielded
Series SPM-LR balorazio -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 445-174480-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Metal
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470nH Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.4A 23.1 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 23.1 mOhm Max Uneko balorazioa 5.4A
Uneko - Saturazioa 9A