SPM10054T-R47M-HZ
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10054T-R47M-HZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPM10054T-R47M-HZ
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 36A 1.62MOHM SMD
Fitxak: SPM10054T-R47M-HZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SPM10054T-R47M-HZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPM10054T-R47M-HZ fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 36A 1.62MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63481 pcs Datuen fitxa SPM10054T-R47M-HZ.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
estali Shielded Series SPM-HZ
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 445-180243-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 470nH Shielded Wirewound Inductor 36A 1.62 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.62 mOhm Max Uneko balorazioa 36A
Uneko - Saturazioa 26.1A