NLV32T-R82J-EF
TDK CorporationTDK Corporation
NLV32T-R82J-EF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLV32T-R82J-EF
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 450MA 650 MOHM
Fitxak: NLV32T-R82J-EF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
NLV32T-R82J-EFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLV32T-R82J-EF fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 820NH 450MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 834684 pcs Datuen fitxa NLV32T-R82J-EF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series NLV-EF
balorazio - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 445-16636-2
NLV32T-R82J-EF-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 140MHz
Deskribapen zehatza 820nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 650 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 650 mOhm Max
Uneko balorazioa 450mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NLV32T-R82J-EFD
NLV32T-R82J-EFD
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 820NH 450MA 650 MOHM