NLV32T-R47J-PFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV32T-R47J-PFD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLV32T-R47J-PFD
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM
Fitxak: NLV32T-R47J-PFD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
NLV32T-R47J-PFDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLV32T-R47J-PFD fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 709188 pcs Datuen fitxa NLV32T-R47J-PFD.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series NLV-PFD
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz
induktantzia 470nH Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 220MHz Deskribapen zehatza 470nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 500 mOhm Max Uneko balorazioa 450mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NLV32T-R47J-PF
NLV32T-R47J-PF
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM