NLV25T-R82J-EFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R82J-EFD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLV25T-R82J-EFD
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 260MA 1 OHM SMD
Fitxak: NLV25T-R82J-EFD.pdf
  • Mezua
NLV25T-R82J-EFDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLV25T-R82J-EFD fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 820NH 260MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 765825 pcs Datuen fitxa NLV25T-R82J-EFD.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NLV-EFD
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 445-16523-2
NLV25T-R82J-EFD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 260MHz
Deskribapen zehatza 820nH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 1 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max
Uneko balorazioa 260mA Uneko - Saturazioa -