NLHV25T-R82J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLHV25T-R82J-PF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLHV25T-R82J-PF
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 280MA 1.05 OHM
Fitxak: NLHV25T-R82J-PF.pdf
  • Mezua
NLHV25T-R82J-PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLHV25T-R82J-PF fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 820NH 280MA 1.05 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5637 pcs Datuen fitxa NLHV25T-R82J-PF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NLHV
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25.2MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 445-3641-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 120MHz
Deskribapen zehatza 820nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 1.05 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.05 Ohm Max
Uneko balorazioa 280mA Uneko - Saturazioa -