NLCV25T-R47M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R47M-EFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLCV25T-R47M-EFR
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 1.34A 96 MOHM
Fitxak: NLCV25T-R47M-EFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
NLCV25T-R47M-EFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLCV25T-R47M-EFR fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 1.34A 96 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 319843 pcs Datuen fitxa NLCV25T-R47M-EFR.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NLCV-EF
balorazio - Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 445-17104-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 220MHz
Deskribapen zehatza 470nH Unshielded Wirewound Inductor 1.34A 96 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 96 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.34A Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NLCV25T-R33M-EFR
NLCV25T-R33M-EFR
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 330NH 1.48A 78 MOHM
Stockean: 359218 pcs
Deskarga: NLCV25T-R33M-EFR.pdf
RFQ
NLCV25T-R68M-PFR
NLCV25T-R68M-PFR
deskribapena: FIXED IND 680NH 1.26A 90 MOHM
Stockean: 304704 pcs
Deskarga: NLCV25T-R68M-PFR.pdf
RFQ
NLCV25T-R47M-EFRD
NLCV25T-R47M-EFRD
deskribapena: FIXED IND 470NH 1.34A 96 MOHM