MLZ2012M4R7WTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M4R7WTD25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLZ2012M4R7WTD25
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 500MA 390 MOHM
Fitxak: MLZ2012M4R7WTD25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
MLZ2012M4R7WTD25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLZ2012M4R7WTD25 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 4.7UH 500MA 390 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1758735 pcs Datuen fitxa MLZ2012M4R7WTD25.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series MLZ
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 445-17081-2
445-17081-ND
MLZ2012M4R7WTD25-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Multilayer Inductor 500mA 390 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 390 mOhm Max
Uneko balorazioa 500mA Uneko - Saturazioa 180mA