MLZ1608DR10MT000
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLZ1608DR10MT000
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 850MA 182 MOHM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
MLZ1608DR10MT000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLZ1608DR10MT000 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 100NH 850MA 182 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2149867 pcs Datuen fitxa
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Shielded Series MLZ
balorazio - Q @ Freq -
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 25MHz
induktantzia 100nH Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 100nH Shielded Multilayer Inductor 850mA 182 mOhm 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 182 mOhm
Uneko balorazioa 850mA Uneko - Saturazioa 700mA