MLF2012DR39M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012DR39M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF2012DR39M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390NH 200MA 450 MOHM
Fitxak: MLF2012DR39M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
MLF2012DR39Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF2012DR39M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 390NH 200MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1832795 pcs Datuen fitxa MLF2012DR39M.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series MLF
balorazio - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 445-8990-2
MLF2012DR39M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 390nH
Altuera - Eserita (Max) 0.041" (1.05mm) Frekuentzia - Self Resonant 180MHz
Deskribapen zehatza 390nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 450 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MLF2012DR39MTD25
MLF2012DR39MTD25
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 390NH 200MA 450 MOHM
Stockean: 1063576 pcs
Deskarga: MLF2012DR39MTD25.pdf
RFQ
MLF2012DR39MT
MLF2012DR39MT