MLF1608DR82K
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR82K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF1608DR82K
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 70MA 1.4 OHM SMD
Fitxak: MLF1608DR82K.pdf
  • Mezua
MLF1608DR82Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF1608DR82K fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 820NH 70MA 1.4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1594118 pcs Datuen fitxa MLF1608DR82K.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Shielded Series MLF
balorazio - Q @ Freq 15 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 25MHz
induktantzia 820nH Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Frekuentzia - Self Resonant 130MHz Deskribapen zehatza 820nH Shielded Multilayer Inductor 70mA 1.4 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1.4 Ohm Max Uneko balorazioa 70mA