MEM2012SC101
TDK CorporationTDK Corporation
MEM2012SC101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MEM2012SC101
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FILTER LC(T) 100PF SMD
Fitxak: MEM2012SC101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
MEM2012SC101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MEM2012SC101 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FILTER LC(T) 100PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 428922 pcs Datuen fitxa MEM2012SC101.pdf
Tentsioaren balioa 12V Baloreak C = 100pF
Mota Low Pass Teknologia LC (T-Type)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series MEM
Erresistentzia - Kanala (Ohms) 0.15 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad Beste izenak 445-9352-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.037" (0.95mm)
Iragazkiaren agindua 3rd ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 1A 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad Oraingo 1A