CS65-B2GA151KAVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS65-B2GA151KAVKA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 300V RADIAL
Fitxak: 1.CS65-B2GA151KAVKA.pdf2.CS65-B2GA151KAVKA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CS65-B2GA151KAVKAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS65-B2GA151KAVKA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 150PF 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 283616 pcs Datuen fitxa 1.CS65-B2GA151KAVKA.pdf2.CS65-B2GA151KAVKA.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea B
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) Series CS
balorazio AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 150pF ±10% 300V Ceramic Capacitor B Radial, Disc kapazitantzia 150pF