CS45SL2GA100JAGKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS45SL2GA100JAGKA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10PF 300V SL RADIAL
Fitxak: 1.CS45SL2GA100JAGKA.pdf2.CS45SL2GA100JAGKA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CS45SL2GA100JAGKAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS45SL2GA100JAGKA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 10PF 300V SL RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 273691 pcs Datuen fitxa 1.CS45SL2GA100JAGKA.pdf2.CS45SL2GA100JAGKA.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea SL
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) Series CS
balorazio AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10pF ±5% 300V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc kapazitantzia 10pF