CLF10040T-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF10040T-331M-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLF10040T-331M-D
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM
Fitxak: CLF10040T-331M-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Mezua
CLF10040T-331M-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLF10040T-331M-D fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126449 pcs Datuen fitxa CLF10040T-331M-D.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm) estali Shielded
Series CLF-D balorazio AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 445-9608-2
CLF10040T331MD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.161" (4.10mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Shielded Wirewound Inductor 530mA 1.032 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.032 Ohm Max Uneko balorazioa 530mA
Uneko - Saturazioa 700mA