CK45-R3DD472K-NRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3DD472K-NRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CK45-R3DD472K-NRA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 2KV RADIAL
Fitxak: 1.CK45-R3DD472K-NRA.pdf2.CK45-R3DD472K-NRA.pdf
  • Mezua
CK45-R3DD472K-NRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CK45-R3DD472K-NRA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 4700PF 2KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3399 pcs Datuen fitxa 1.CK45-R3DD472K-NRA.pdf2.CK45-R3DD472K-NRA.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R
Tamaina / dimentsioa 0.768" Dia (19.50mm) Series CK45-RR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 445-16026
CK45-R3DD472K-NRA-ND
CK45R3DD472KNRA
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.925" (23.50mm) Ezaugarriak High Voltage, Low Dissipation Factor
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose