CK45-R3DD221KANRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3DD221KANRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CK45-R3DD221KANRA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 2KV RADIAL
Fitxak: 1.CK45-R3DD221KANRA.pdf2.CK45-R3DD221KANRA.pdf3.CK45-R3DD221KANRA.pdf
  • Mezua
CK45-R3DD221KANRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CK45-R3DD221KANRA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 220PF 2KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R
Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia (7.50mm) Series CK45-RR
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 445-15891
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak High Voltage, Low Dissipation Factor
Failure Rate - Deskribapen zehatza 220pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
kapazitantzia 220pF eskaerak Automotive