C1005JB1H331M050BA
TDK CorporationTDK Corporation
C1005JB1H331M050BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1005JB1H331M050BA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 50V JB 0402
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C1005JB1H331M050BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1005JB1H331M050BA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 50V JB 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea JB
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 445-10995-2
C1005JB1H331MT000F
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor JB 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose