C0603JB1E331M030BA
TDK CorporationTDK Corporation
C0603JB1E331M030BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603JB1E331M030BA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 25V JB 0201
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C0603JB1E331M030BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603JB1E331M030BA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 25V JB 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea JB
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 445-10796-6
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±20% 25V Ceramic Capacitor JB 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose