T58W9105M035C0500
Vishay Sprague
T58W9105M035C0500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T58W9105M035C0500
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Sprague
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 1UF 35V 0805
Fitxak: T58W9105M035C0500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T58W9105M035C0500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T58W9105M035C0500 fabrikatzailea Vishay Sprague
deskribapena CAP TANT POLY 1UF 35V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129053 pcs Datuen fitxa T58W9105M035C0500.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia 1µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Hornitzaileen gailuen paketea W9 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series vPolyTan™T58 RoHS egoera Digi-Reel®
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak 718-2209-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 500 mOhm @ 100kHz Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Zabaldutako deskribapena 1µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 0805 (2012 Metric) 500 mOhm @ 100kHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP TANT POLY 1UF 35V 0805
eskaerak 1000 Hrs @ 85°C