RT0603P-101-M
SusumuSusumu
RT0603P-101-M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0603P-101-M
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 20% 1/20W 0201
Fitxak: RT0603P-101-M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
RT0603P-101-Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0603P-101-M fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 100 OHM 20% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 588182 pcs Datuen fitxa RT0603P-101-M.pdf
tolerantzia ±20% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series RT Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±20% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film