RP2012S-820-F
SusumuSusumu
RP2012S-820-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP2012S-820-F
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 82 OHM 1% 1/3W 0805
Fitxak: 1.RP2012S-820-F.pdf2.RP2012S-820-F.pdf
  • Mezua
RP2012S-820-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP2012S-820-F fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 82 OHM 1% 1/3W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5638 pcs Datuen fitxa 1.RP2012S-820-F.pdf2.RP2012S-820-F.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RP Erresistentzia 82 Ohms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RP20S82FTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 82 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film