RP2012S-101-J
SusumuSusumu
RP2012S-101-J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP2012S-101-J
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 0805
Fitxak: 1.RP2012S-101-J.pdf2.RP2012S-101-J.pdf
  • Mezua
RP2012S-101-Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP2012S-101-J fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6914 pcs Datuen fitxa 1.RP2012S-101-J.pdf2.RP2012S-101-J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea 0/ +200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RP Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film Konposizio Metal Film