RL7520WS-R22-G
SusumuSusumu
RL7520WS-R22-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL7520WS-R22-G
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES 0.22 OHM 2W 3008 WIDE
Fitxak: 1.RL7520WS-R22-G.pdf2.RL7520WS-R22-G.pdf
  • Mezua
RL7520WS-R22-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL7520WS-R22-G fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES 0.22 OHM 2W 3008 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 431570 pcs Datuen fitxa 1.RL7520WS-R22-G.pdf2.RL7520WS-R22-G.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea 0/ +200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0830 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Series RL Erresistentzia 220 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 220 mOhms ±2% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film Konposizio Thin Film