RL3720WS-R33-F
SusumuSusumu
RL3720WS-R33-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL3720WS-R33-F
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES 0.33 OHM 1W 1508 WIDE
Fitxak: 1.RL3720WS-R33-F.pdf2.RL3720WS-R33-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RL3720WS-R33-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL3720WS-R33-F fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES 0.33 OHM 1W 1508 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148358 pcs Datuen fitxa 1.RL3720WS-R33-F.pdf2.RL3720WS-R33-F.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0815 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Series RL Erresistentzia 330 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Beste izenak 408-1712-6
RL3720WSR33F
RL37WS.33FDKR
RL37WS.33FDKR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film