RL3720R-2R2-F
SusumuSusumu
RL3720R-2R2-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL3720R-2R2-F
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2 OHM 1/2W 1508 WIDE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RL3720R-2R2-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL3720R-2R2-F fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 2.2 OHM 1/2W 1508 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 762893 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0815 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Series RL Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Beste izenak Q4780984
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film