RL0816S-2R2-F
SusumuSusumu
RL0816S-2R2-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL0816S-2R2-F
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2 OHM 1% 1/5W 0603
Fitxak: 1.RL0816S-2R2-F.pdf2.RL0816S-2R2-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RL0816S-2R2-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL0816S-2R2-F fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 2.2 OHM 1% 1/5W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1499345 pcs Datuen fitxa 1.RL0816S-2R2-F.pdf2.RL0816S-2R2-F.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series RL Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 408-1432-2
RL0816S-2R2-F-ND
RL0816S2R2F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film