RL0510S-2R2-F
SusumuSusumu
RL0510S-2R2-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL0510S-2R2-F
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2 OHM 1% 1/6W 0402
Fitxak: 1.RL0510S-2R2-F.pdf2.RL0510S-2R2-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RL0510S-2R2-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL0510S-2R2-F fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 2.2 OHM 1% 1/6W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235981 pcs Datuen fitxa 1.RL0510S-2R2-F.pdf2.RL0510S-2R2-F.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RL Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RL05S2.2FDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film