RG2012P-754-B-T5
SusumuSusumu
RG2012P-754-B-T5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RG2012P-754-B-T5
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 750K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: RG2012P-754-B-T5.pdf
  • Mezua
RG2012P-754-B-T5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RG2012P-754-B-T5 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 750K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1378612 pcs Datuen fitxa RG2012P-754-B-T5.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RG Erresistentzia 750 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RG2012P754BT5
RG20P750KBTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film