RG2012P-182-P-T1
SusumuSusumu
RG2012P-182-P-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RG2012P-182-P-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.8K OHM 0.02% 1/8W 0805
Fitxak: RG2012P-182-P-T1.pdf
  • Mezua
RG2012P-182-P-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RG2012P-182-P-T1 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 1.8K OHM 0.02% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4770 pcs Datuen fitxa RG2012P-182-P-T1.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RG Erresistentzia 1.8 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.8 kOhms ±0.02% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film