RG1005PD-KIT
SusumuSusumu
RG1005PD-KIT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RG1005PD-KIT
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES KIT 10-100K 1/16W 5820PCS
Fitxak: 1.RG1005PD-KIT.pdf2.RG1005PD-KIT.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 614 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RG1005PD-KITren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RG1005PD-KIT fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES KIT 10-100K 1/16W 5820PCS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 614 pcs Datuen fitxa 1.RG1005PD-KIT.pdf2.RG1005PD-KIT.pdf
tolerantzia ±0.5% Series RG
Erresistentzia (Ohms) 10 ~ 100k Kopurua 5820 Pieces (97 Values - 60 Each)
Energia (Watts) 1/16W Packaging Plastic Box with Bin Guide
Paketeak barne 0402 (1005 Metric) Beste izenak RG1005PD-KIT-BOX
RG1005PDKIT
SSM1005PD-KIT
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kit mota Thin Film
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Deskribapen zehatza Thin Film Resistor Kit 10 ~ 100k Ohm ±0.5% 1/16W Surface Mount 5820 Pieces (97 Values - 60 Each)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RG1005P-97R6-W-T1
RG1005P-97R6-W-T1
fabrikatzaileak: Susumu
deskribapena: RES SMD 97.6OHM 0.05% 1/16W 0402