PS5025GT2-R50-T1
SusumuSusumu
Susumu
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PS5025GT2-R50-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena 50OHM RF POWER SPLITTER
Fitxak: PS5025GT2-R50-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PS5025GT2-R50-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PS5025GT2-R50-T1 fabrikatzailea Susumu
deskribapena 50OHM RF POWER SPLITTER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17429 pcs Datuen fitxa PS5025GT2-R50-T1.pdf
zehaztapenak - Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series PS Packaging Bulk
Pakete / kasua - Beste izenak Q7148637
Txertatze galera 6dB Frequency 0Hz ~ 10GHz
Deskribapen zehatza RF Power Divider 0Hz ~ 10GHz