PCMC133E-1R0MF
SusumuSusumu
PCMC133E-1R0MF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCMC133E-1R0MF
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD
Fitxak: 1.PCMC133E-1R0MF.pdf2.PCMC133E-1R0MF.pdf
  • Mezua
PCMC133E-1R0MFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCMC133E-1R0MF fabrikatzailea Susumu
deskribapena FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6719 pcs Datuen fitxa 1.PCMC133E-1R0MF.pdf2.PCMC133E-1R0MF.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
estali Unshielded Series PCMC
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 408-1346-1
PCMC133E1R0MF
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.130" (3.30mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 24A 3.5 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 3.5 mOhm Max
Uneko balorazioa 24A Uneko - Saturazioa 40A