PCMC053T-1R5MN
SusumuSusumu
PCMC053T-1R5MN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCMC053T-1R5MN
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 6A 20 MOHM SMD
Fitxak: 1.PCMC053T-1R5MN.pdf2.PCMC053T-1R5MN.pdf
  • Mezua
PCMC053T-1R5MNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCMC053T-1R5MN fabrikatzailea Susumu
deskribapena FIXED IND 1.5UH 6A 20 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4231 pcs Datuen fitxa 1.PCMC053T-1R5MN.pdf2.PCMC053T-1R5MN.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.185" W (5.20mm x 4.70mm)
estali Unshielded Series PCMC
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 408-1371-6 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Inductor 6A 20 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 20 mOhm Max
Uneko balorazioa 6A Uneko - Saturazioa 10A